Imprezy towarzyszące Półmaratonowi w Kraśniku

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

familiada

Familiada Biegowa, to impreza sportowa z wieloma dystansami dla całych rodzin, dzieci  i młodzieży.. Celem zawodów jest popularyzacja biegania jako zdrowej i prostej formy sportu i wypoczynku, upowszechnianie prozdrowotnych wzorców zachowania, promocja wspólnej rodzinnej aktywności fizycznej oraz promocja miasta Kraśnik. Bieganie jest sportem towarzyskim w pełnym tego słowa znaczeniu; sportem, którego uczymy się i który uprawiamy wspólnie z innymi osobami. Rodzice i dzieci mogą oddać się bieganiu, aby odkrywać przyrodę z zupełnie innej strony i wspólnie spędzać czas na zabawie. Ta forma zawodów przyciąga na start największą ilość zawodników.

 Do zobaczenia na starcie!

Regulamin Familiady Biegowej możecie pobrać tutaj.


 zielony bieg

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu w lesie do wzięcia udziału w „Zielonym Biegu”. Impreza będzie miała charakter towarzyszący w ramach II Kraśnik Półmaratonu. Trasa Zielonego Biegu będzie przełajowa – w znacznej większości wyznaczona w lesie, a jej długość to 5 km. Bieg obsługiwany będzie przez firmę STS Timing, która zapewni rejestrację i elektroniczny pomiar czasu.
Do udziału w Zielonym Biegu można zgłosić się wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stroniewww.krasnikpolmaraton.plorazwww.sts-timing.pli wnosząc regulaminową opłatę startową. Do 10 kwietnia będzie wynosiła 20 zł, w późniejszym terminie 40 zł. 

Zapisy znajdziecie pod linkiem: http://zapisy.sts-timing.pl/103/

Regulamin Zielonego Biegu możecie pobrać tutaj.

Trasa Zielonego Biegu

trasa zielony bieg

 Zapraszamy również do polubienia i śledzenia profilu  www.facebook.com/krasnikpolmaraton/


 

Pin It

Artukuły