Właśnie ruszyły zapisy na Kraśnik Półmaraton 2017

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

23 kwietnia 2017 r. zapraszamy mieszkańców Kraśnika do udziału oraz kibicowania biegaczom na trasie w II Kraśnik Półmaratonie im. 24 Pułku Ułanów oraz imprezach towarzyszących na stadionie MOSiR (Zielony Bieg, Familiada Biegowa). Trasa półmaratonu będzie łączyła obie dzielnice naszego miasta, jak również pokazywała przyjezdnym biegaczom jego walory turystyczne.

Oprócz promocji sportu, kraśnicki bieg ma również na celu pomoc dla najbardziej potrzebujących. Dzięki współpracy z Fundacją „Rainbow of Magnolia Fountains of Life”  oraz opłatom startowym od zawodników podczas finału zostanie przekazany sprzęt rehabilitacyjny dla potrzebujących, a także licytacja fantów sportowych na rzecz poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym Jarosława Chrzanowskiego. Licytacja przygotowana jest przez Mariusza Kwietniewskiego - nauczyciela z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku.

Pomysłodawcą i współorganizatorem imprezy jest Dariusz Stuj – kraśniczanin mieszkający na stałe w USA, prezes fundacji niosącej pomoc dzieciom w Afryce „Rainbow of Magnolia Fountains of Life”.

Zapisy znajdziecie pod linkiem: http://zapisy.sts-timing.pl/103/ 

Regulamin Kraśnik Półmaratonu możecie pobrać tutaj.

Trasa Kraśnik Półmaratonu

TRASA KP2017a

 Zapraszamy również do polubienia i śledzenia profilu www.facebook.com/krasnikpolmaraton/

Pin It

Artukuły